O mně

Stránka

Jsem podnikatel, drobný investor do realit, akcií a kryptoměn a občasný business angel. Milovník svobodného cestování. Baví mě hledat příležitosti a stát u rozjezdu nových projektů. Mám rád design, odvážné nápady a tabulky.

Jsem spoluzakladatel a CEO firmy Campiri, která buduje platformu na sdílení obytných vozů a camping. Dříve jsem byl CMO a akcionář Twisto, do jeho prodeje přední světové Buy-Now-Pay-Later společnosti, Australské Zip Company Limited. Jsem podílníkem vývojového studia Prague Labs, Business Angel EdTech start-upu Edhance a buduji menší realitní portfolio nájemních bytů.

Dříve jsem založil virtuálního operátora Gorila mobil (prodán O2 v červnu 2014), spoluzaložil firmu Epico International, což je přední výrobce a prodejce mobilního příslušenství v Evropě (svůj podíl jsem prodal v srpnu 2016) a na začátku svého podnikání jsem spustil několik naivních a neúspěšných projektů ve své první firmě iBrands (některé se ovšem povedly).

Na tomto blogu se chci především věnovat businessovým tématům, se kterými se na své cestě potkávám, publikovat své postřehy, nápady a odkazy na zajímavé zdroje, které mohou pomoci nebo inspirovat další (nejen) začínající podnikatele.

Kontakt na mně

E-mail: lukas.janousek[at]gmail.com

Sociální sítě: