O mně

Stránka

Jsem podnikatel. Vizionář a možná tak trochu snílek, který chce změnit svět. Vidím příležitosti, které jiní nevidí a umím z nich postavit produkt, funkční firmu a nadchnout lidi kolem sebe, aby na tom makali se mnou.

V současné době jsem aktionář ve firmě Twisto Payments, kde mám na starosti strategický rozvoj firmy a jsem shareholder v Tapnology, což je firma specializující se na mobilní technologie, zejména spojené s platbami a vývoj mobilních aplikací.

Dříve jsem založil virtuálního operátora Gorila mobil (prodán O2 v červnu 2014), spoluzaložil firmu Epico International, což je přední výrobce a prodejce mobilního příslušenství v ČR a SR (svůj podíl jsem prodal v srpnu 2016) a na začátku svého podnikání firmu iBrands, která vybudovala několik internetových projektů jako molo7 či Tarifomat (ten už bez mojí účasti).

Na tomto blogu se chci především věnovat businessovým tématům, se kterými se na své cestě potkávám, publikovat své postřehy, nápady a odkazy na zajímavé zdroje, které mohou pomoci nebo inspirovat další (nejen) začínající podnikatele.

Kontakt na mně

E-mail: lukas.janousek[at]gmail.com

Sociální sítě: