O mně

Stránka

Jsem podnikatel, táta Medy a manžel Kateřiny. Milovník svobodného cestování, drobný investor do realit, akcií a kryptoměn a občasný business angel. Baví mě hledat příležitosti a stát u rozjezdu nových projektů. Mám rád design, odvážné nápady a tabulky.

Jsem CEO firmy Campiri, která buduje platformu na sdílení obytných vozů a camping. Jsem spoluzakladatelem holdingové skupiny Nomiverse, ve které držíme kromě Campiri podíly v několika dalších firmách – vývojového studia Iguana (dříve Prague Labs), online databáze kempu Dokempu a SaaS služby na správu flotily pro půjčovny karavanů Carivio. Jsem Business Angel EdTech start-upu Edhance a buduji menší realitní portfolio nájemních bytů.

Dříve jsem byl CMO a akcionář Twisto, do jeho prodeje Australské FinTech společnosti Zip Company Limited. A ještě před tím jsem spoluzaložil virtuálního operátora Gorila mobil (prodán O2 v červnu 2014), firmu Epico International, což je přední výrobce a prodejce mobilního příslušenství v Evropě (svůj podíl jsem prodal v srpnu 2016) a na začátku svého podnikání jsem spustil několik naivních a neúspěšných projektů ve své první firmě iBrands.

Na tomto blogu se věnuju svým byznysovým zkušenostem, často v kontextu prolínání s mým osobním životem a nikdy nekončící snahou najít mezi vším rovnováhu.

Kontakt na mně