Průměrný sexuální styk na Finovate Europe v Londýně

Normální

Mám rád ten pocit, když jde o něco velkého. Na něčem týdny, měsíce děláte a pak to přijde. Velká událost, den D. Včera jsme jako první česká firma prezentovali v Londýně na Finovate Europe, jedné z nejprestižnějích FinTech konferencí, které jen v sále přihlíželo na 800 lidí z celého světa.

Konference má atraktivní formát, aby to mělo spád. Stage je rozdělena na 2 pódia na každé straně, na kterých na střídačku prezentují firmy své projekty. Během 7 minut musí zvládnout představit firmu, sebe, svoji misi a odprezentovat demo svého produktu. Ani o vteřinu víc. Cca minutu a půl před startem vaší sedmiminutovky vás pošlou na vaše pódium, kde počkáte až skončí předchůdce a představí vás moderátor. Pak se natočí světla reflektorů, kamery a 1600 očí v sále na vás a začíná vašich 7 minut slávy. Je důležité být výborně připraven. Nejen proto, že každý v sále zaplatil za vstup skoro 50.000 Kč (a bylo vyprodáno), nejen proto, že se na vás budou dívat špičky oboru, investoři a novináři z celého světa, ale hlavně proto, že těchto 7 minut vám může změnit život.

V Twistu máme jasnou misi – chceme se stát nejúspěšnějším start-upem v našem oboru ve střední a východní Evropě. K tomu potřebujeme pár věcí – aby o nás svět věděl a respektoval nás, aby o nás měli zájem investoři a podpořili nás na naší cestě, aby o nás psala média a dostala Twisto do širokého povědomí lidí. (A samozřejmě také skvělý team, produkt, spoustu dřiny a trochu štestí, to sem ale teď nepatří). Měli jsme tedy velkou motivaci to nepodělat. A povedlo se. Všechno klaplo skvěle a po prezentaci za námi chodili lidi z celého světa – od Austrálii, přes Evropu, Kanadu, USA až po Jižní Ameriku. Někteří s nabídkou spolupráce, někteří se zájmem investovat, někteří přišli jen tak, pochválit prezentaci a to, co jsme v Twistu (zatím) vybudovali.

Byl to adrenalin, nervy. Hlavně poslední desítky minut před prezentací. Tělo se chvěje napětím a člověk je v takovém zvláštním tranzu. Všechno se tak nějak slévá do sebe a směřuje do jednoho okamžiku, kde se chyby neodpouští. Stokrát odehrané cvičně se stane nulou, když to neklapne na ostro. Ale dali jsme to. Michal to skvěle odříkal, mě neselhala technika ani pamět při procházení dema. Všechno klaplo na 100%. A já doufám, že to byl první krok k tomu, aby nám těch 7 minut změnilo život. Připravujeme totiž Twisto na vstup do nové kapitoly, která nás má zas o kousíček přiblížit splnění naší mise.

Jo a naše prezentace trvala 5 minut a 40 sekund, což je stejně, jako trvá průměrný sexuální styk. To nebyl záměr, ale náhodou to tak vyšlo. Každopádně takhle nervózní jsem byl maximálně tak před tím prvním. Proto ten bulvární nadpis 😉

2 komentáře: „Průměrný sexuální styk na Finovate Europe v Londýně

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.